Hakkımızda - Arlift / Dalian Forklift ile her tonaj Forklift satış ve kiralama /

İçeriğe git

Ana menü:


Arlift, iş makinaları sektöründe 24 yıllık tecrübe ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaç ve beklentileri üzerine kurulmuş çalışma politikası ile kaliteli, ekonomik ve profesyonel çözümler üretmek, kurumsal prensiplerinin temelini oluşturmaktadır.
Hızla gelişen ve büyüyen Türkiye pazarına uygun distribütör likler ve mümessil likler olağanüstü titizliğiyle seçmiştir. Temsilciliklerini yaptığı her marka kendi sektöründe lider konumundadır. Dolayısıyla en yüksek standartlarla, kaliteye ve geniş ürün yelpazesine sahip olup, en ekonomik fiyatları seçeneklerle pazara sunmuştur. Bu lider markalardan örneği, Hiab vinç, Dalian forklift, Skyjack makaslı platform, Nifty eklemli platform ve daha önce, Palfinger vinç, Linde forklift.
Arlift in güçlü satış sonrası yatırmalarıyla, kendi temsil ettiği markaların dışında çeşitli diğer rakip markalarına hizmet vermektedir. Bu markalardan örneği, Fassi Hidrokon Palfinger Effer avrupa ithal ve  yerli hiyap vinçler, Jlg  Genie ve haulotte manlift ler, Linde Still Hyster Caterpiller komatsu ve Tcm markaları gibi forkliftler. Bu satış sonrası organizasyonu güçlü bir CRM otomasyon sistemle yönetilmektedir.
Satın alırken ya da kiralarken, rekabetin çok yüksek olduğu bir ortamda, güvenilir ve aydınlatıcı özelliklere sahip bir ortağı daima ihtiyacınız olacaktır. Konusunda uzman kadromuz, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreterek, en doğru seçimi yapabilmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.
Arlift Makine Türkiye nin güvenilir satılık kiralık Forklift Vinç ve Manlift adresidir.


Dalian forklift, 1973 yılında kurulmuş ilk çin malı Forklift üreticisi dir. Sektör ihtiyaçlarıyla orantılı olarak teknolojisini de sürekli geliştirmiştir. AR_GE departmanına büyük önem vererek, dev komponent (Mitsubishi,) işbirliği yaparak yüksek teknoloji donanımlı, ergonomik ve kompakt ürünler geliştirmiştir. Yıllar boyunca gelişen, deneyim ve teknolojisiyle ürün yelpazesini maximum seviyeye ulaştırarak bir çok dünya markası ndan üstün konuma ulaşmıştır. Bugün Dalian, Çin'in tek ve özel askeri forklift üreticisi konumunda dır. MITSUBISHI markası nın fason üreticisi dir. Ürün geliştirme ve kaliteye yönelik ödüllerin de sahibi olan Dalian, 1 ton dan 45 tona kadar. satılık forklift, el istif makinaları, ve konteyner taşıyıcı modellerle Asya forklift markaları tartışmasız lideri konumunda dır. Arlift Türkiye 'nin güvenilir satılık kiralık forkliftler tek adresidir. Arlift Dalian forklift türkiye distribütörü ve mümessilli.
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön